„Mažais žingsneliais didžių siekių link…“

„Kūdikių ir vaikų gimnastikos mokykla“ duris atvėrė 2013 metais ir yra sėkmingai dirbanti, mamų ir tėčių pasitikėjimą įgavusi, profesionali kryptingo fizinio vaiko lavinimo mokykla.

Unikalią ritminės gimnastikos programą mažyliams nuo 0,6 metukų iki 10 metų sukūrė mokyklos vadovė ir įkūrėja Monika Kvietkutė- Greimienė, kuri 2005 metais LSU (Lietuvos sporto universitetas) įgijo sportinės gimnastikos pedagogės- trenerės specialybę kartu su profesionalų komanda: kineziterapeutų, vaikų sporto psichologų, kurių dėka vaikai gimnastikos pamokėlėse jaučiasi saugūs, stiprūs ir laimingi.

Mokykla yra jauna, veržli ir siekianti tobulėti, todėl gimė noras ir atsirado drąsos prie mūsų mažųjų gimnastikos pamokėlių prijungti dar negimusius mažylius, kurie saugiai guli mamų pilveliuose. Jauna ir iniciatyvi, profesionali kineziterapeutė Edita Daunoravičienė skatina būsimas mamytes sportuoti, o jau pagimdžiusios mamos kviečiamos drąsiai jungtis į mankštas „mama + vaikas“ su galimybe atsinešti kartu ir mažylį, kur ir toliau tęs nėštumo metu pradėtas mankštas.

Draugai